November 29

TIME TEAM ONE TEAM TWO PITCH GRADE
4.00pm Hawks vs Hokowhitu School Shooters Pitch 1 7&U Div 1
4.00pm Longburn Leopards vs CNS Strikers Pitch 2 7&U Div 1
4.00pm Newbury Knights vs Winchester Hammers Pitch 3 7&U Div 1
4.00pm Marist FK vs Winchester Saints Pitch 4 7&U Div 1
4.00pm Marist 6th grade vs Ashhurst Giants Pitch 5 7&U Div 2
4.00pm St Marys United vs Roslyn School Pitch 6 7&U Div 2
4.00pm Ruahine Raptors vs Parkland Pitch 7 7&U Div 2
4.00pm TES Rockets vs RSS Bullets Pitch 8 7&U Div 2
4.00pm Winchester Hornets vs PNACS Tigers Pitch 9 7&U Div 3
4.00pm WES Bobcats vs Tokomaru White Pitch 10 7&U Div 3
4.00pm OLOL Dynamos vs Hokowhitu School Bangers Pitch 11 7&U Div 3
4.00pm RSS Shooters vs St James All Saints Pitch 12 7&U Div 3
TIME TEAM ONE TEAM TWO PITCH GRADE
4.30pm Rea'l Magic vs RSS Fireballs Pitch 1 9&U Div 1
4.30pm Newbury Nuggets vs Ruahine Hornets Pitch 2 9&U Div 1
4.30pm Ronaldo's Rippas vs Ruahine Podracers Pitch 3 9&U Div 1
4.30pm Parkland vs HFC Panthers Pitch 4 9&U Div 1
4.30pm TES Socceroos vs RSS Cannons Pitch 5 9&U Div 2
4.30pm Longburn Lumberjacks vs PNACS Hornets Pitch 6 9&U Div 2
4.30pm Winchester Fireballs vs St Marys Blues Pitch 7 9&U Div 2
4.30pm Blue Thunder vs CNS Chargers Pitch 8 9&U Div 2
4.30pm Hokowhitu School Steppers vs Ashhurst Turbines Pitch 9 9&U Div 3
4.30pm WES Eagles vs CNS Champs Pitch 10 9&U Div 3
4.30pm CNS Checkers vs Winchester Reds Pitch 11 9&U Div 3
4.30pm Roslyn School vs Winchester Foxes Pitch 12 11&U Div 1
TIME TEAM ONE TEAM TWO PITCH GRADE
5.00pm NE Blues vs Ruahine Meteorites Pitch 1 11&U Div 1
5.00pm Office Products Fury vs Marist Heat Pitch 2 11&U Div 1
5.00pm Winchester Spurs vs RSS Gunners Pitch 3 11&U Div 1
5.00pm Hokowhitu School Strikers vs The Super Stars Pitch 4 11&U Div 2
5.00pm Carncot Year 6-7 vs Slayers Pitch 5 11&U Div 2
5.00pm Ruahine Sharks vs St Marys FC Pitch 6 11&U Div 2
5.00pm Ruahine Firestorm vs Rebel Alliance Pitch 7 11&U Div 3
5.00pm College Old Boys vs Parkland Green Pitch 8 11&U Div 3
5.00pm WES Falcon vs Aokautere Aces Pitch 9 11&U Div 3
5.00pm PNACS Warriors vs TES Exterminators Pitch 10 11&U Div 3
5.00pm Longburn Legionnaires vs Carncot Year 4-5 Pitch 11 11&U Div 4
5.00pm CNS Blazers vs Titans Pitch 12 11&U Div 4
TIME TEAM ONE TEAM TWO PITCH GRADE
5.30pm Magic vs The Saints Pitch 1 11&U Div 2
5.30pm Parkland Red vs Tokomaru Red Pitch 2 11&U Div 4
5.30pm Ashhurst Rovers vs CNS Blitz Pitch 3 11&U Div 4
5.30pm Crusaders vs Barca Madrid United Pitch 4 13&U Div 1
5.30pm Class on Grass vs FC FC Pitch 5 13&U Div 1
5.30pm Banta Bus vs Ruahine Comets Pitch 6 13&U Div 1
5.30pm Stranger Things vs Kroos Control Pitch 7 13&U Div 1
5.30pm Ross Barkley vs Tokomaru Black Pitch 8 13&U Div 2
5.30pm TIGERS vs Ashhurst United Pitch 9 13&U Div 2
5.30pm Carncot Year 8 vs Tekkers FC Pitch 10 13&U Div 2