November 14

TIME TEAM ONE TEAM TWO PITCH GRADE
4.00pm Hawks vs Newbury Knights Pitch 1 7&U Div 1
4.00pm Longburn Leopards vs Marist FK Pitch 2 7&U Div 1
4.00pm Hokowhitu School Shooters vs Winchester Hammers Pitch 3 7&U Div 1
4.00pm Winchester Saints vs CNS Strikers Pitch 4 7&U Div 1
4.00pm Marist 6th grade vs Ruahine Raptors Pitch 5 7&U Div 2
4.00pm St Marys United vs TES Rockets Pitch 6 7&U Div 2
4.00pm Ashhurst Giants vs Parkland Pitch 7 7&U Div 2
4.00pm RSS Bullets vs Roslyn School Pitch 8 7&U Div 2
4.00pm Winchester Hornets vs OLOL Dynamos Pitch 9 7&U Div 3
4.00pm WES Bobcats vs RSS Shooters Pitch 10 7&U Div 3
4.00pm PNACS Tigers vs Hokowhitu School Bangers Pitch 11 7&U Div 3
4.00pm St James All Saints vs Tokomaru White Pitch 12 7&U Div 3
TIME TEAM ONE TEAM TWO PITCH GRADE
4.30pm Rea'l Magic vs Ronaldo's Rippas Pitch 1 9&U Div 1
4.30pm Newbury Nuggets vs Parkland Pitch 2 9&U Div 1
4.30pm RSS Fireballs vs Ruahine Podracers Pitch 3 9&U Div 1
4.30pm HFC Panthers vs Ruahine Hornets Pitch 4 9&U Div 1
4.30pm TES Socceroos vs Winchester Fireballs Pitch 5 9&U Div 2
4.30pm Longburn Lumberjacks vs Blue Thunder Pitch 6 9&U Div 2
4.30pm RSS Cannons vs St Marys Blues Pitch 7 9&U Div 2
4.30pm CNS Chargers vs PNACS Hornets Pitch 8 9&U Div 2
4.30pm CNS Checkers vs Ashhurst Turbines Pitch 9 9&U Div 3
4.30pm Winchester Reds vs CNS Champs Pitch 10 9&U Div 3
4.30pm WES Eagles vs Hokowhitu School Steppers Pitch 11 9&U Div 3
4.30pm NE Blues vs Office Products Fury Pitch 12 11&U Div 1
TIME TEAM ONE TEAM TWO PITCH GRADE
5.00pm Roslyn School vs Winchester Spurs Pitch 1 11&U Div 1
5.00pm Ruahine Meteorites vs Marist Heat Pitch 2 11&U Div 1
5.00pm RSS Gunners vs Winchester Foxes Pitch 3 11&U Div 1
5.00pm Hokowhitu School Strikers vs Ruahine Sharks Pitch 4 11&U Div 2
5.00pm Carncot Year 6-7 vs Magic Pitch 5 11&U Div 2
5.00pm The Super Stars vs St Marys FC Pitch 6 11&U Div 2
5.00pm Ruahine Firestorm vs WES Falcon Pitch 7 11&U Div 3
5.00pm College Old Boys vs PNACS Warriors Pitch 8 11&U Div 3
5.00pm Rebel Alliace vs Aokautere Aces Pitch 9 11&U Div 3
5.00pm TES Exterminators vs Parkland Green Pitch 10 11&U Div 3
5.00pm Longburn Legionnaires vs Parkland Red Pitch 11 11&U Div 4
5.00pm CNS Blazers vs Ashhurst Rovers Pitch 12 11&U Div 4
TIME TEAM ONE TEAM TWO PITCH GRADE
5.30pm The Saints vs Slayers Pitch 1 11&U Div 2
5.30pm Carncot Year 4-5 vs Tokomaru Red Pitch 2 11&U Div 4
5.30pm CNS Blitz vs Titans Pitch 3 11&U Div 4
5.30pm Crusaders vs Banta Bus Pitch 4 13&U Div 1
5.30pm Class on Grass vs Stranger Things Pitch 5 13&U Div 1
5.30pm Barca Madrid United vs Ruahine Comets Pitch 6 13&U Div 1
5.30pm Kroos Control vs FC FC Pitch 7 13&U Div 1
5.30pm Carncot Year 8 vs Tokomaru Black Pitch 8 13&U Div 2
5.30pm Tekkers FC vs Ashhurst United Pitch 9 13&U Div 2
5.30pm TIGERS vs Ross Barkley Pitch 10 13&U Div 2