FINALS December 13

TIME TEAM ONE TEAM TWO PITCH GRADE
4.00pm Hokowhitu School Shooters vs Hawks Pitch 1 7&U Div 1 FINAL
4.00pm Winchester Hammers vs Newbury Knights Pitch 2 7&U Div 1 3v4
4.00pm Winchester Saints vs Longburn Leopards Pitch 3 7&U Div 1 5v6
4.00pm CNS Strikers vs TES Rockets Pitch 4 7&U Friendly
4.00pm Ashhurst Giants vs Roslyn School Pitch 5 7&U Div 2 FINAL
4.00pm RSS Bullets vs Ruahine Raptors Pitch 6 7&U Div 2 3v4
4.00pm Parkland vs St Marys United Pitch 7 7&U Div 2 5v6
4.00pm Marist FK vs Marist 6th grade Pitch 8 7&U Friendly
4.00pm St James All Saints vs PNACS Tigers Pitch 9 7&U Div 3 FINAL
4.00pm RSS Shooters vs Hokowhitu School Bangers Pitch 10 7&U Div 3 3v4
4.00pm WES Bobcats vs Winchester Hornets Pitch 11 7&U Div 3 5v6
4.00pm Tokomaru White vs OLOL Dynamos Pitch 12 7&U Div 3 7v8
TIME TEAM ONE TEAM TWO PITCH GRADE
4.30pm Rea'l Magic vs HFC Panthers Pitch 1 9&U Div 1 FINAL
4.30pm Newbury Nuggets vs Ruahine Podracers Pitch 2 9&U Div 1 3v4
4.30pm Ronaldo's Rippas vs Ruahine Hornets Pitch 3 9&U Div 1 5v6
4.30pm RSS Fireballs vs Parkland Pitch 4 9&U Div 1 7v8
4.30pm Winchester Fireballs vs Longburn Lumberjacks Pitch 5 9&U Div 2 FINAL
4.30pm TES Socceroos vs PNACS Hornets Pitch 6 9&U Div 2 3v4
4.30pm St Marys Blues vs Blue Thunder Pitch 7 9&U Div 2 5v6
4.30pm RSS Cannons vs CNS Chargers Pitch 8 9&U Div 2 7v8
4.30pm Winchester Reds vs Ashhurst Turbines Pitch 9 9&U Div 3 FINAL
4.30pm CNS Champs vs CNS Checkers Pitch 10 9&U Div 3 3v4
4.30pm Hokowhitu School Steppers vs WES Eagles Pitch 11 9&U Div 3 5v6
4.30pm The Super Stars vs The Saints Pitch 12 11&U Div 2 FINAL
TIME TEAM ONE TEAM TWO PITCH GRADE
5.00pm NE Blues vs Office Products Fury Pitch 1 11&U Div 1 FINAL
5.00pm Roslyn School vs Marist Heat Pitch 2 11&U Div 1 3v4
5.00pm RSS Gunners vs Ruahine Meteorites Pitch 3 11&U Div 1 5v6
5.00pm Winchester Spurs vs Winchester Foxes Pitch 4 11&U Div 1 7v8
5.00pm Hokowhitu School Strikers vs Magic Pitch 5 11&U Div 2 3v4
5.00pm Carncot Year 6-7 vs Ruahine Sharks Pitch 6 11&U Div 2 5v6
5.00pm Slayers vs St Marys FC Pitch 7 11&U Div 2 7v8
5.00pm Aokautere Aces vs College Old Boys Pitch 8 11&U Div 3 Final
5.00pm Ruahine Firestorm vs PNACS Warriors Pitch 9 11&U Div 3 3v4
5.00pm TES Exterminators vs Rebel Alliance Pitch 10 11&U Div 3 5v6
5.00pm Parkland Green vs WES Falcon Pitch 11 11&U Div 3 7v8
TIME TEAM ONE TEAM TWO PITCH GRADE
5.30pm Titans vs CNS Blitz Pitch 1 11&U Div 4 FINAL
5.30pm Carncot Year 4-5 vs Longburn Legionnaires Pitch 2 11&U Div 4 3v4
5.30pm Parkland Red vs Ashhurst Rovers Pitch 3 11&U Div 4 5v6
5.30pm Tokomaru Red vs CNS Blazers Pitch 4 13&U Div 1 7v8
5.30pm Stranger Things vs Barca Madrid United Pitch 5 13&U Div 1 FINAL
5.30pm Banta Bus vs Crusaders Pitch 6 13&U Div 1 3v4
5.30pm FC FC vs Kroos Control Pitch 7 13&U Div 1 5v6
5.30pm Class on Grass vs Ruahine Comets Pitch 8 13&U Div 1 7v8
5.30pm Tekkers FC vs TIGERS Pitch 9 13&U Div 2 FINAL
5.30pm Ross Barkley vs Ashhurst United Pitch 10 13&U Div 2 3v4
5.30pm Tokomaru Black vs Carncot Year 8 Pitch 11 13&U Div 2 5v6